FUNDATIA DE CARITATE HERALD Din solidaritate pentru semeni!

Din solidaritate pentru semeni!

OVERVIEW

This domain fundatiaherald.org presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have evaluated zero pages within the web site fundatiaherald.org and found four websites associating themselves with fundatiaherald.org. There is one contacts and locations for fundatiaherald.org to help you correspond with them. There is one public networking accounts retained by this website. This domain fundatiaherald.org has been online for one thousand and sixty weeks, twenty-eight days, fourteen hours, and thirty-eight minutes.
Locations
Online Since
Mar 2004

FUNDATIAHERALD.ORG RANKINGS

This domain fundatiaherald.org is seeing diverging amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundatiaherald.org

Traffic ranking (by month) for fundatiaherald.org

Traffic ranking by day of the week for fundatiaherald.org

FUNDATIAHERALD.ORG HISTORY

This domain fundatiaherald.org was first documented on March 05, 2004. As of today, it is one thousand and sixty weeks, twenty-eight days, fourteen hours, and thirty-eight minutes old.
REGISTERED
March

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

- ARTA CULINARA CLUJ

Nunta de vis merita un candy bar cu dichis. Bomboane, mousse, choux a la creme, praline, macarons, cupcakes concepute in laboratorul Dulce cu multa imaginatie si savoare aparte, vor surprinde si cele mai rafinate gusturi! Traditie de la Arta Culinara Restaurant HERA. Preparate culinare ale bucătăriei românesti şi internationale, gătite ca la mama acasă , după reţete noi şi tradiţionale, din produse naturale, întotdeauna proaspete.

Laborator şi cofetării DULCE

Specialităţi, prăjituri de casă, fursecuri. Clujul devine tot mai DULCE. Din luna iunie suntem prezenţi şi în cartierul Între Lacuri. Organizăm degustări gratuite, cu programare, pentru torturile de nuntă. Pentru cel mai special eveniment din viaţa voastră, avem plăcerea să creăm dulci plăceri personalizate.

WHAT DOES FUNDATIAHERALD.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundatiaherald.org Mobile Screenshot of fundatiaherald.org Tablet Screenshot of fundatiaherald.org

Radune Services

Radu Negrean

Parang 37/92

Cluj-Napoca, CL, 400552

US

FUNDATIAHERALD.ORG HOST

We revealed that a single page on fundatiaherald.org took two thousand eight hundred and six milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore I consider fundatiaherald.org not secure.
89.40.36.32

NAME SERVERS

dns1.registrar-servers.com
dns2.registrar-servers.com
dns3.registrar-servers.com

I observed that fundatiaherald.org is utilizing the LiteSpeed operating system.

FUNDATIA DE CARITATE HERALD Din solidaritate pentru semeni!

Din solidaritate pentru semeni!

CONTENT

This domain states the following, "Misiunea noastra este sa sprijinim adolescenti si tineri in procesul dezvoltarii lor pe plan personal, educational si social." Our analyzers observed that the web site also said " Scopul nostru este sa punem la dispozitia acestor adolescenti resursele de care au nevoie pentru a deveni persoane valoroase comunitatii din care fac parte, adulti responsabili, echipati, de folos societatii in care traiesc."

OTHER BUSINESSES

Fundatia Heron

Wednesday, 1 February 2012. The perception of women saints in the iconography of the 21 century - Wimbledon Art Studio, on Saturday 4 February 2012, between 1-3pm, London.

fundatiaHumanitas2000

Vom da viata comunitatii noastre, prin copii nostri talentati. Poti sa fi alaturi de noi. Duminică, 19 octombrie 2014. MasterChef - PASTEL DE TOAMNA CU AROME DE BUCATARIE. În fiecare anotimp parcul Bellu reușește să mă cheme în mod misterios, să mai decopăr. Ceea ce cu iubire au lasat înaintașii mei, cei care l-au construit pentru noi, cei de azi. Fie cei care se îngrijesc de acest loc. Si, pentru că universul este întotdeauna atent la cerințele noastre,.

Blog Fundatia IKON Organizatie Neguvernalmentala; Apolitica; Non-Profit

Tetrapareza spastica , Parapareza spastica, Hemipareza. Si alte patologii locomotorii,. PRIN PARTENERIATUL CU CLINICA TERRAMED. SI OFERA FIECAREI FAMILII GRATUIT. Informare de specialitate despre patologiile locomotorii. Consiliere si Dosar pentru sponsorizari.

Fundatia Judeteana pentru Tineret Mures este unica fundaţie judeţeană pentru tineret

Persoana juridica de utilitate publica. Vineri, 16 februarie 2018. B iroul de presa al. Fundatia Nationala pentru Tineret minte opinia publica . Primul Consiliu de Conducere a fo.

FUNDATIA MARGARETA STERIAN

Vineri, 14 aprilie 2017. Colaje textile în opera Margaretei Sterian - 120 de ani de la naşterea artistei. Vernisajul va avea loc miercuri, 19 aprilie 2017, ora 18. 00, în spaţiile medievale, în prezența doamnei Sanda Vișan, a reprezentanților instituțiilor partenere, și a altor invitați. Prin expoziția aniversară, curatorul. Luni, 20 martie 2017.